Vážení zákazníci,

v důsledku situace ohledně koronaviru a tzv. Black Friday nákupů se společnosti PPL nedaří včas doručovat Vaše balíky. Standardní doba doručení se tak prodlužuje o 1 – 3 dny. Žádáme Vás o trpělivost a doufáme, že až skončí Black Friday, situace se zlepší. Nicméně, pokud víte, že potřebujete ještě do Vánoc objednat zboží, žádáme Vás abyste tak učinili s předstihem, aby tato situace vůbec nenastala. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Listopadová akce

LISTOPADOVÁ AKCE!!

Vyberte si ze 6 elektrických brusek za zvýhodněné ceny a získejte kufr zdarma!

Platnost akce: 1.11. - 30.11.2020 nebo do vyprodání zásob!

Pásová bruska na koutové svary UBC 9-R, satinovací bruska UPK 5-R, pásová bruska na trubky UTG 8-R, speciální úhlová prodloužená bruska UKC 3-R, elektrická přímá bruska USC 9-R nebo USC 25-R. Kterou brusku si vyberete Vy?

Objednávky přijímáme už od 26.10.2020

Na ukázky aplikací těchto brusek se můžete podívat na videu níže!

Listopadová akce.jpg

Dobře zvolené otáčky pro úsporu Vašich výrobních nákladů

Díky ucelené řadě brusek Suhner a brusiva nabízíme komplexní řešení v oblasti mechanického broušení povrchu. Tato příručka bude Vaším pomocníkem při volbě vhodné brusky a brusiva během každodenní práce. Pro zvolená brusiva a frézy zde naleznete doporučené brusky a optimální řeznou rychlost pro různé materiály a aplikace. Optimální otáčky pak jednoduše určíte pomocí tabulky na základě optimální řezné rychlosti a použitého průměru brusiva.

Máme tým profesionálních obchodních zástupců, nechte si od nich poradit!

Území České republiky máme rozděleno do tří oblastí prodeje. Každou oblast má na starosti profesionálně vyškolený obchodně technický zástupce, na kterého se můžete obracet s požadavky na návrh vhodného technologického řešení a objednávkami zboží.

Podívejte se, kdo je Vaším osobním prodejcem zde.

Napsali o nás!

O naší slovenské pobočce v obci Červeník napsali v knize "Hlohovec a okolie z neba" (str. 170). Podívejte se na celou knihu, kde se můžete dozvědět více, jak o obcích v okolí naší pobočky, tak o naší společnosti.

Zobrazit více

Použití brusek Suhner

Přesně tvarované brusné zrno 3M Cubitron II