NOVINKA 2021!

Pneumatická úkosovačka LEB 20

vhodná pro srážení a zaoblení hran kovových a nerezových konstrukcí, úprava forem a odlitků. Ideální pro přípravu před lakováním a ostatními povrchovými úpravami.

Více informací zde

Dobře zvolené otáčky pro úsporu Vašich výrobních nákladů

Díky ucelené řadě brusek Suhner a brusiva nabízíme komplexní řešení v oblasti mechanického broušení povrchu. Tato příručka bude Vaším pomocníkem při volbě vhodné brusky a brusiva během každodenní práce. Pro zvolená brusiva a frézy zde naleznete doporučené brusky a optimální řeznou rychlost pro různé materiály a aplikace. Optimální otáčky pak jednoduše určíte pomocí tabulky na základě optimální řezné rychlosti a použitého průměru brusiva.

Máme tým profesionálních obchodních zástupců, nechte si od nich poradit!

Území České republiky máme rozděleno do tří oblastí prodeje. Každou oblast má na starosti profesionálně vyškolený obchodně technický zástupce, na kterého se můžete obracet s požadavky na návrh vhodného technologického řešení a objednávkami zboží.

Podívejte se, kdo je Vaším osobním prodejcem zde.

Napsali o nás!

O naší slovenské pobočce v obci Červeník napsali v knize "Hlohovec a okolie z neba" (str. 170). Podívejte se na celou knihu, kde se můžete dozvědět více, jak o obcích v okolí naší pobočky, tak o naší společnosti.

Zobrazit více

Použití brusek Suhner

Přesně tvarované brusné zrno 3M Cubitron II