Zastupované firmy

SUHNER

Švýcarská firma SUHNER je výrobcem specializovaného nářadí a komponentů. Od roku 1914 vyvíjí a vyrábí elektrické, pneumatické brusky, stroje s ohebným hřídelem, brusiva a technické frézy. Vlastní nejmodernější výrobní závody v několika zemích a disponuje prodejní sítí po celém světě.

Společnost je rozdělena na 4 divize : abrasive, machining, transmission a stamping. Naše firma spolupracuje od roku 1992 úzce s prvními třemi zmíněnými.

  • Suhner abrasive expert - výrobky společnosti SUHNER jsou určeny především k mechanickým povrchovým úpravám. Jsou vhodné k opracování nerezových ocelí, litiny, barevných kovů a jejich slitin, hliníku, laminátu a umělých hmot a v neposlední řadě mramoru, žuly apod.
  • Suhner machining - vyrábí modulární prvky automatizace pro obráběcí operace a stavbu jednoúčelových strojů.
  • Suhner trasmission – vyrábí komponenty pro přenos kroutícího momentu.

GARBOLI

Italská společnost GARBOLI vyrábí stacionární stroje pro broušení plochých profilů a přímých i zahnutých trubek z nerezu, železa, hliníku a jiných kovů. Tyto produkty díky své konstrukční jednoduchosti a snadné obsluze našly uplatnění v různých odvětvích průmyslu.

TECNIDEA CIDUE

Italská společnost TC2 vyrábí napínací prvky řetězů a řemenů, gumové pružné elementy a tlumiče vibrací

3M

Jedná se o nadnárodní společnost, která dodává materiály pro broušení, povrchovou úpravu a leštění. V roce 2012 bylo v Praze otevřeno Inovační centrum 3M pro vývoj a testování zákaznických aplikací. Naše společnost byla jedním z dodavatelů strojů a příslušenství pro toto centrum.

RUCOS

Italská společnost RUCOS je výrobcem kontaktních kol, která vyrábí již od roku 1964, a nyní patří ve svém oboru mezi světové výrobce. Díky neustálé inovaci procesu nabízí Rucos výrobky vysoké kvality. Vedle výše uvedených kol nabízí i komponenty do rotačních tiskáren, balících strojů a zařízeních pro textilní průmysl.

PROCOF

Německá firma Procof je dodavatelem širokého sortimentu speciálního nářadí a brusiv pro nástrojárny.

BYMAT

Německá firma Bymat již přes 20 let vyrábí zařízení pro elektrochemické značení, čištění a leštění svarů.

G-WENDT

Německá společnost je od roku 1971 výrobcem brusných a leštících nástrojů pro všechny typy povrchových úprav. Díky své letité zkušenosti se jedná o specialistu na danou technologii s důrazem na kvalitu svých výrobků.

TAF

Italská společnost, založená v roce 1953, je výrobcem řezných, brusných a lamelových kotoučů a hlavně brusných materiálů na podložce, které dodává v tzv. jumbo rolích pro výrobu brusných a leštících pásů pro ruční nářadí, ale i pro stacionární brusky.

Naše spolupráce trvá od roku 2015.