O firmě

Historie Firmy

Začátek spolupráce s firmou SUHNER, která je naším hlavním dodavatelem se datuje od listopadu 1992. V následujícím roce byla založena společnost Rupet s.r.o. tak, jak jí známe dnes. Po rozdělení Československa v roce 1993 jsme založili slovenskou společnost Rupet Int. s.r.o. se sídlem v Piešťanech. V roce 2008 se tato společnost přestěhovala do nových prostor v Červeníku, kde máme také výrobu pásů a výseků. Naše společnost se stále rozrůstá a vyvíjí, a proto jsme v roce 2011 založili společnost Rupet Int. kft. i v Maďarsku. Ve všech těchto zmiňovaných zemích působí společnost Rupet jako výhradní zástupce firmy SUHNER Švýcarsko. K tomuto hlavnímu segmentu tj. ruční nářadí a brusivo pro zpracování nerezových materiálů a úpravy forem jsme získali i zastoupení dalších zahraničních společností jako např. Procof, Garboli, Bymat, Rucos, Suhner Machining, TC2 atd…
Více informací o těchto společnostech naleznete zde: Zastupované firmy

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, který vede Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 25487.

IČ: 47541849 DIČ: CZ47541849

ISO CERTIFIKACE

Naše společnost je držitelem certifikátu systému řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016.

Politiku jakosti naleznete zde.

Certifikát ke stažení naleznete zde.

Výstavy

Od roku 1993 se naše společnost dvacetkrát účastnila MSV Brno.

Napsali o nás

O naší slovenské pobočce v obci Červeník napsali v knize "Hlohovec a okolie z neba" (str. 170). Na celou knihu se můžete podívat zde.

Společenské akce

Společnost Rupet se snaží pravidelně stmelovat své pracovníky z poboček z různých zemí. Proto pravidelně probíhá teambuilding vždy v srpnu na Slovensku. Obec Červeník, ve které má sídlo naše slovenská společnost, každoročně pořádá soutěž ve vaření kotlíkového guláše na stadionu TJ Slovan Červeník. Soutěže se účastní týmy ze všech koutů Slovenské republiky, ale i zahraniční hosté. Výherce pak určuje vybraná odborná porota. Všechny pobočky naší společnosti se účastní této akce již od roku 2015. V roce 2017 se naši slovenští kolegové dokonce stali vítězi.

Podporujeme

V letošním roce jsme podpořili kulturní akci pro děti v Hostivici s názvem Rozmarné Břve.